vaillant servisi istanbul

Vaillant servisi istanbul

vaillant servisiVaillant servisi istanbul işinde uzman kişilerden oluşmakta ve kendini sürekli yenileyen bir teknik servis ile profesyonel hale gelmişlerdir. Firmamız uzun yıllardır airfel,arçelik,bosch,buderus,demirdöküm,eca,vaillant,protherm,viessmann,ariston, kombi servis hızmetleri sektöründe kaliteli bir marka haline gelmiştir.Vaillant servisi olarak firmamız siz değerli kullanıcılarına, bakım, onarım ve 7/24 telefonla teknik destek hizmetleri sağlamaktadır.

İstanbul’un bütün semtlerinde aktif halde faaliyet göstermekte olan Vaillant servisi istanbul, hem Anadolu hem de Avrupa yakasındaki semtlere bir telefon kadar yanıbaşınızdadır.
Kombilerinizin arızasız,sağlıklı ve kaliteli bir şekilde montajının yapılması, sorun ve arızalara karşılık yılda 1 kez bakımını yapmak ve karşılaştığınız sorunları çözümek vaillant servisi istanbul tarafından daima gerçekleştirilen, normal ve profesyonel bir durumdur.

Vaillant Servisi istanbul Bakım Yapılmayan Kombilerin Karşilaştığı Sorunları Aşağda Okumanızı Öneriyor.

*Sürekli arızaya düşerler,

*Sık sık bar’da azalma meydana gelir,

*Su kaçaklarına sebep olur,

*Kombinizin patlamasına yol açar,

*Gaz kaçakları oluşabilir,

*Kaloriferlerinizin bir kısmı ısınır diğer bir kısmı ısınmaz,

*Isınma problemi ile karşi karşiya kalabilirsiniz,

*Karbonmonoksit zehirlenmeleri ile karşilaşabilirsiniz,

*Sıcak su kullanımlarınızda sıcak su alamamanıza yol açabilir,

*Petek içlerinde oluşan tortu ve pas’ın kombinize zarar vermesiyle karşilaşabilirsiniz,

*Peteklerde oluşan pas kalıntılarının kombinizin  önemli parçalarının bozulmasına sebebiyet verir,

*Devirdaim pompasının bakımı yapılmadığı taktirde kombi peteklerinize sıcaksu basamaz ve petekleriniz ısınmaz.Bunun yanısıra doğalgaz faturanızın çok fazla gelmesine neden olur.Şirketimiz her kombisi arızalanan veya kombi bakımı yaptırmak isteyen vatandaşlarımızın merdiven altı çalışan kombi bakım ve onarımı konusunda yeterli bilgiye sahip olamayn ve kendini tamirci gibi tanıtan dolandırıcılardan destek almamanız konusunda uyarıyor.Bu konuyu dikkate almadığınız taktırde kombinizde meydana gelecek gaz kaçakları (doğal gaz,karbonmonksit) sizin hayatınızı tehlikeye sokmaktadır.Bunun gibi can ve mal güvenliğinizi elden bırakmamak amacıyla sizde kombidoktorum.com gibi güvenilir ve profesyonel servislerden destek alınız.

Vaillant servisi istanbul etiler,bebek,beşiktaş gibi büyük ilçelerin yanı sıra İstanbul’daki tüm semt ve mahallelere kısa zamanda ulaşmaktadır. Sizi konfora ve güvene ulaştıracak olan  vaillant servisi size her mevsimi tek dokunuş ile ayarlama fırsatı vermektedir. Bu sayede kışın soğuğu ise sıcak , yazın sıcağı serin geçecek . Firmamızın olanaklarından yararlanmak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Leave a comment