.

Beykoz Kombi Servisi

Kombileri arıza yapanlar için profesyonel bir destek almak oldukça önemlidir. Büyük kombi arızalarını bile iyi bir şekilde sonuçlandıran beykoz kombi servisi doğrudan profesyonel bir müdahale gerçekleştirmektedir. Tecrübeli, yeterince bilgili ve alanında uzman servis çalışanları, periyodik bakımları da yapmaktadır. Cihaz ile ilgili sorunlar çözülmekte ve kombinin sahipleri eski verimi alabilmektedir. Beykoz’un her mahallesine hizmet verilmekte ve arızalar kısa süre içerisinde giderilmektedir.

Beykoz Kombi Servisi
Beykoz Kombi Servisi

Arızalar tamir edilirken orijinal parçalar kullanılmakta ve parça ve işçilik garantisi verilmektedir. Değişimi yapılan parça müşteriye verilmekte ve servis faturası oluşturulmaktadır. Kurslarda eğitim almış ve sertifikalı olan servis personelleri, güler yüzlü ve işini iyi yapan çalışanlardır. İş yoğunluğu ne olursa olsun, 7 gün 24 saat hizmet verilmektedir.

Beykoz Kombi Bakım Servisi

Güvenli ve verimli bir şekilde bakım yapan beykoz kombi servisi kombi sahiplerini gerekli konularda bilgilendirmektedir. Kombilerinden yeterli verimi almak isteyenler, kombilerinin bakımlarını en az senede bir kez ihmal etmeden yaptırmalıdır. Eksiksiz bir bakım hizmeti sağlanmakta ve bakım işlemi kısa süre içerisinde sona ermektedir. 

kombi servisi

Kombilerinin bakımlarını düzenli bir şekilde yaptıran kişiler, ay sonunda daha düşük ücretli faturalar ile karşılaşmaktadır. İş güvenliği kuralları çerçevesinde yapılan kombi bakımı, bir bütün olarak gerçekleşmektedir. Periyodik bakımları aksatılmadan yapılan kombiler, sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Bakım aşamasında, kombinin bütün tesisatı en ince ayrıntısına kadar incelenmektedir. Düzenli bir şekilde periyodik bakımları yapılmış kombiler, ev sahiplerini zorlu hava şartlarında mağdur etmemektedir.