pendik-kombi-servis-1

Pendik Kombi Servisi

Kış aylarının en önemli cihazı kombilerdir. Sürekli çalışan bu cihazlar zamanla yorulur ve randımanı düşer. Orta kısımdaki ısıtıcı tablet yeterince ısı meydana getirmez. Sonuç olarak ısıtma işlemini artırmak için kombi sahibi dereceyi yükseltir. Pendik kombi servisi sektöründe hizmet veren firmamız, profesyonel bakım işlemi gerçekleştirerek, faturanızın düşmesinde etkili rol oynuyor. Güncel fiyat seçenekleriyle hareket eden firmamız, servis ve yedek parça fiyatlarına göre fiyat çıkarıyor. 

pendik-kombi-servis
pendik-kombi-servis

Pendik Kombi Servisi Hizmetiyle Faturanız Düşer 

Deneyimli eleman kadrosuyla profesyonel servis hizmeti sunan firmamız, kombinizin daha az enerji harcaması için özel bakım işlemi gerçekleştiriyor. Profesyonel ekip anlayışı ile çözüm üreten firmamız, 7/24 bakım ve onarım işlemi gerçekleştiriyor. Yedek parça destekli gerçekleştirilen servis hizmeti, randevulu gerçekleşiyor. Söz verilen saatte adresinize ulaşan ekiplerimiz, kısa sürede servis işlemini bitiriyor.

Pendik Kombi Servisi Pratik Çözüm Sunuyor 

Güncel, etkili ve güvenli servis hizmeti sunan profesyonel firmamız, tamir ve servis hizmetleri konusunda çözüm üretiyor. Bakım işlerinde, kullanım suyunun sıcaklığı, baca fanı ve diğer bölümler tek tek incelenmektedir. Yedek parça değişimi ve bakım işlemi gerçekleştirirken ekiplerimiz müşteri onayı ile işlem yapmaktadır. Pendik kombi servisi elemanlarımız, kısa sürede bakım işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Yaz aylarında ve kış aylarında, istediğiniz zaman bakım ve onarım için bizi arayabilirsiniz. Cihazınızın markasına göre parça temin eden servisimiz, bakım işlemi esnasında parçaları araçta hazır bulundurmaktadır. 

Leave a comment