Pendik petek temizleme servisi

Pendik petek temizleme servisi

Pendik petek temizleme servisi

Pendik petek temizleme servisi petekler beklenen verimi sağlayabilmek amacı ile her yıl temizliğinin yapılması gerektiğini bildiriyor. Öncelikle son bahar aylarında cihazlar çalışmaya başlamadan önce her sene 1 kere de olsa petek temizliği yapılmalıdır. Peteklerde ki sıvı sürekli sirkilasyon halinde olduğundan zaman ile petekler kir ve pas tortusu oluşmaktadır. Bu hususta petek temizleme işlemi yapılması gereklidir. Petek temizliği basit gibi görünen ama uygulamada dikkat gerektiren bir durumdur.

Pendik petek temizleme servisi Petek temizleme Nasıl Yapılır?

Cihazın filtresi sürekli tıkanıyorsa veya petekleri yeterince ısı ulaşmıyorsa peteklerin bakım vakti gelmiş demektir. Petek temizliği için özel olarak üretilmiş cihazlar ve uzman teknisyenler sayesinde petek temizleme işi oldukça kolay ve sorunsuz yapılmaktadır.

Pek çok insanın kendim yaparım dediği Petek temizleme nasıl yapılır?

Evinizde,işyerinizde ve ofisinizde kendi imkânlarınızla petek temizliği yapmayı düşünüyorsanız işe kombi cihazınızı off konumuna getirerek başlamanız gerekir. Ardından ise peteklerde bulunan sıvıyı tamamen boşaltmanız gerekmektedir.

Petek temizleme işi için özel olarak yapılmış olan kimyasallar kullanılan peteklerin ebatlarına göre ayarlanarak su ile birleştirilerek peteklere ulaştirilir ve bu sıvının bütün petekte ulaşması sağlanarak bütün pas ve kireçin çözülmesi beklenir. Ardından ise tekrar temiz su verilerek peteklerdeki kimyasalın tamamen arındığından emin olmak gerekmektedir. Bu suyun da tamamen tahliyesi yapılır ve ardından ise tekrar bir su verilerek kombi cihazı çalıştırılarak işlem bitirilir.

Oysaki bütün bu işlemleri profesyonel bir firmaya yani Pendik petek temizleme servisi bırakırsanız petek temizleme işlemi için özel olarak üretilmiş olan cihaza sadece su koyulur ve vanaları acık olan peteklere montajı yapılır ve makine bir 20 dk çalışır konumda bırakılır ardından ise petek durumuna göz önünde bulundurularak ayarlanmış olan kimyasal bütün sisteme verilir ve vanalar kapalı konuma alınıp sadece temizlenmek istenen petek vanası açılır bu da temizlenecek olan peteğin bütün noktalarına ulaşabilmek için yapılmaktadır. Bu işlem her petek için tek tek yapılır. İşlem sonunda cihazın haznesine temiz su ulaşana kadar cihaz çalıştırılır. Temiz su geldiğinde ise peteklerin bütün noktaları tamamen temizlenmiştir. İşte bütün bu işlem kaliteli bir firma tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Petek temizliğinizi firmamız gibi işinde uzmanına bırakın.

Pendik petek temizleme servisi hizmet verdiğimiz mahalleler

 

[huge_it_maps id=”1″]

Leave a comment