kombi-petek-bakımı

Kombi Petek Bakımı

Kombi Petek Bakımı

Kombi petek bakımı yapan kombi ve petek servisi olarak kimyasal sıvılar ile peteğinizdeki kireç ve çamurları temizlemekteyiz. Kombidoktorum.com olarak aynı gün içerisinde İstanbul’un tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.

Kombi Petek Bakımı “ne işe yarar?” sorusu için dışarıdan kolayca anlaşılmayan petekleri tıkanmasına neden olan pasın, kirecin, çamurun cihaz ile temizlenmesi ve dairelerin ısıtma sorunlarına net çözüm uygulamaktayız. Sıcaklık dağıtımı ne kadar az ise Kış sezonunda bunu çok fazla hissedersiniz.Firmamız özel petek temizleyici ilaçlar ve makine kullanımı ile genel sorunların üstesinden gelmekteyiz. Kombi Petek Bakımı 2016, 2017 kampanyalı fiyatlar ile işlemler yapmaktadır. Zemin altından ısıtma olan daireler döşenen peteklerdeki sıcaklığı artırmak, duvardaki demir, alüminyum, mobil gibi soğuk kalan petekleri cihaz kullanarak içinin temizlenmesi gibi uygulamalar ile sayısız maddeyi çıkartabiliriz. Farklı olarak cihazın bağlantıları yapılabilir. Evdeki kolektör girişi ile makinemiz sıvı ekleyerek zemin ısıtmalı peteğin içine bu sıvıları ulaştırarak kirecin,pas’ın tamamen çözülmesini sağlar. Duvara takılan peteğin ve borusunun temizlenmesi için ise havlupan girişlerinin veya peteğin yan kısmındaki hazneden tek tek genatik sorunu olan hatların da yine aynı teknik müdahale yapılarak temizlenmesi sağlamaktayız. Bu kimyasalın asıl özelliği kirecin, pasın tam temizlenmesidir. Cihaz ile peteklerinize gönderilen bu kimyasallar bir süre sonra kaloriferdeki kirli suyun hepsini dışarı alınması yani cihaz haznesine aktarılması ve orada arıtma işlemi yapılarak suyun tekrardan ve içindeki maddelerden arındırılmış halde peteklere iletilmesi sağlanır.

Kombi Petek Bakımı

Kombi Petek Bakımı hızlı ve güçlü bir şekilde petek suyunu devir daim yapacak cihazlar kullanmaktayız. Kalorifer peteğinin temizlenmesinde en verimli yöntem ve onarımlar için ideal bir teknik kullanmaktayız ve bu işlem sonrası daha çok peteklerinizi ısıtacak ve faturalarda %25 düşüş farkını yaşayacaksınız.

Kombi Petek Bakımı Hizmet Bölgeleri;

 

Leave a comment