Demirdöküm servisi

 Demirdöküm servisi İstanbul

İşinde uzman kişilerden oluşturduğumuz kendini sürekli yenileyen uzman ve marka haline gelmiş demirdöküm servisi  kombidoktorum ile profesyonel hale gelmişlerdir.

Firmamız demirdöküm kombi servis hızmetleri sektöründe kaliteli bir marka olmuştur.Demirdöküm servisi olarak firmamız siz değerli müşterilerine, bakım,arıza, onarım ve 7/24 telefonla teknik destek hizmetleri sağlamaktadır.

Günümüz haberinde gazate ve televizyonda kombi bakımı ve onarımı ile dolandırıcılık yaparak tüketicilere ciddi zararlar veren insanlar var.Bu gibi fırsatcılardan lütfen kaçının,bunun içinde kombinize teknik destek istemek için tse belgeli,güvenilir kombi teknik servislerinden destek almanızı can ve mal güvenliğiniz açısından altını çizerek sizleri uyarmaktayız.Şirketimiz size bu konuda güven vermekte öncü bir kombi servisidir,kullandığımız tüm yedek parçalar %100 orjinal yedek parçalardır ve 1 yıl garantilidir.

İstanbul’un tüm ilçelerinde aktif halde faaliyet göstermekte olan demirdöküm servisi, hem Anadolu ve Avrupa kıtalarındaki 30 dakikada ulaşmaktadır.
Kombilerinizin arızasız,sağlıklı ve kaliteli.sorunsuz çözüm odaklı bir şekilde montajının yapılması, sorun ve arızalara karşılık her yıl 1 kez bakımını yapmak ve karşılaşacağınız sorunları çözümek demirdöküm servisi tarafından daima gerçekleştirilen, normal ve profesyonel bir durumdur.

Demirdöküm servisi:Bakım Yapılmayan Kombilerin Karşilaştığı Sorunlar Nelerdir?

*Sürekli arızaya düşerler,

*Sık sık bar’da azalma meydana gelir,

*Su kaçaklarına sebep olur,

*Kombinizin patlamasına yol açar,

*Gaz kaçakları oluşabilir,

*Kaloriferlerinizin bir kısmı ısınır diğer bir kısmı ısınmaz,

*Isınma problemi ile karşi karşiya kalabilirsiniz,

*Karbonmonoksit zehirlenmeleri ile karşilaşabilirsiniz,

*Sıcak su kullanımlarınızda sıcak su alamamanıza yol açabilir,

*Petek içlerinde oluşan tortu ve pas’ın kombinize zarar vermesiyle karşilaşabilirsiniz,

*Peteklerde oluşan pas parçaları kombinizin  değerli parçalarının arızalanmasına sebebiyet verir,

*Devirdaim pompasının bakımı yapılmadığı taktirde kombi peteklerinize sıcaksu gönderemez ve peteklerinizin ısınmamasına yol açar.Bu durumlarda doğalgaz faturanızın çok fazla gelmesine neden olur.

 

Büyük ilçelerin yanı sıra İstanbul’daki tüm semtlerde kısa vakitte ulaşmaktadır. Sizi konfora ve güvene ulaştıracak olan kombidoktorum size her mevsimi tek dokunuş ile ayarlama fırsatı vermektedir. Bu sayede kışın yuvanızda vaktiniz sıcak geçecek . Firmamızın olanaklarından yararlanmak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Kombidoktorum.com ailesi iyi günler diler esenlikle kalın.

Leave a comment