baymak servisi istanbul

Baymak servisi istanbul

 Baymak Servisi İstanbul

İşinde uzman kişilerden oluşturduğumuz kendini sürekli yenileyen uzman ve marka haline gelmiş baymak servisi istanbul teknik servis ile profesyonel hale gelmişlerdir.

Şirketimiz airfel,arçelik,bosch,buderus,bosch,baykan,demirdöküm,eca,vaillant,protherm,viessmann,ariston, kombi servis hızmetleri sektöründe kaliteli bir marka haline gelmiştir.Baymak servisi olarak firmamız siz değerli kullanıcılarına, bakım, onarım ve 7/24 telefonla teknik destek hizmetleri sağlamaktadır.

Günümüz haberinde gazate ve televizyonda kombi bakımı ve onarımı ile dolandırıcılık yaparak tüketicilere ciddi zararlar veren insanlar var.Bu gibi fırsatcılardan lütfen kaçının,bunun içinde kombinize teknik destek istemek için tse belgeli,güvenilir kombi teknik servislerinden destek almanızı can ve mal güvenliğiniz açısından altını çizerek sizleri uyarmaktayız.Şirketimiz size bu konuda güven vermekte öncü bir kombi servisidir,kullandığımız tüm yedek parçalar %100 orjinal yedek parçalardır ve 1 yıl garantilidir.

Baymak servisi İstanbul’un bütün semtlerinde aktif halde faaliyet göstermekte olan baymak servisi, hem Anadolu hem de Avrupa yakasındaki semtlere bir telefon kadar yanıbaşınızdadır.
Kombilerinizin arızasız,sağlıklı ve kaliteli bir şekilde montajının yapılması, sorun ve arızalara karşılık yılda 1 kez bakımını yapmak ve karşılaştığınız sorunları çözümek baymak servisi istanbul tarafından daima gerçekleştirilen, normal ve profesyonel bir durumdur.

Baymak servisi istanbul:Bakım Yapılmayan Kombilerin Karşilaştığı Sorunlar Nelerdir?

*Sürekli arızaya düşerler,

*Sık sık bar’da azalma meydana gelir,

*Su kaçaklarına sebep olur,

*Kombinizin patlamasına yol açar,

*Gaz kaçakları oluşabilir,

*Kaloriferlerinizin bir kısmı ısınır diğer bir kısmı ısınmaz,

*Isınma problemi ile karşi karşiya kalabilirsiniz,

*Karbonmonoksit zehirlenmeleri ile karşilaşabilirsiniz,

*Sıcak su kullanımlarınızda sıcak su alamamanıza yol açabilir,

*Petek içlerinde oluşan tortu ve pas’ın kombinize zarar vermesiyle karşilaşabilirsiniz,

*Peteklerde oluşan pas kalıntılarının kombinizin  önemli parçalarının bozulmasına sebebiyet verir,

*Devirdaim pompasının bakımı yapılmadığı taktirde kombi peteklerinize sıcaksu basamaz ve petekleriniz ısınmaz.Bunun yanısıra doğalgaz faturanızın çok fazla gelmesine neden olur.

Baymak Servisi

Büyük ilçelerin yanı sıra İstanbul’daki tüm semt ve mahallelere kısa zamanda ulaşmaktadır. Sizi konfora ve güvene ulaştıracak olan  baymak servisi size her mevsimi tek dokunuş ile ayarlama fırsatı vermektedir. Bu sayede kışın soğuğu ise sıcak , yazın sıcağı serin geçecek . Firmamızın olanaklarından yararlanmak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Kombidoktorum.com ailesi iyi günler diler esenlikle kalın.

Leave a comment