Baymak Kombi Bakımı

kombi bakımı,kombi bakımı nasıl yapılır,kombi bakımı hangi aralıkla yapılmalıdır

Baymak Kombi Bakımı: Kombilerinizle ısınmanız oldukça temiz,güzel ve pratik olmasına istinaden, uzman ve belgesi olan kişiler tarafından kombi bakımı yapılmaz ise tehlikeyle karşı karşıya olabilirsiniz.

Genel olarak kombi bakımı yılda 1 kez yapılmalıdır. Ancak 1 defa yaptıramayanların en azından yılda bir kere kombilerine kesinlikle kombi bakımı yaptırmaları önemi büyüktür.  Genel olarak bakımları düzenli bir şekilde yapılan kombiler cihazları, daima sorunsuz çalışır, hem de olası patlama ihtimallerine karşı önlem alınmış olarak güvenli bir kullanım sağlar.

Baymak Kombi Bakımı yaptırmayı düşündüğünüzde ve kombi bakımı yaptırmak için teknik destek isteyeceğiniz servisler arasında, korsan servislerden uzak durmanız dikkat etmeniz gereken bir husustur. Çünkü servis elemanların belgeli olması, uzman ve eğitimli elemanlardan oluşması sizin yaşantınız ve sağlığınız açısından büyük önem taşımaktadır.

İşinde uzman olan kombi teknisyenlerimiz, müşteriye nasıl davranmaları gerektiğini iyi bilen ve saygıda kusur etmeyen teknisyen ‘lerdir. Kombilerin her türlü sorunu ve çözümü konusunda eğitime sahip uzman teknisyenlerimiz, her marka ve model kombi için bakım ve onarım yapmaktadır.

Eski ve yeni kombiler ile kalorifer peteklerinin bakımlarını profesyonel bir şekilde yapan elemanlarımız, kombinizi her an çalışmaya hazır hale getirmektedir.

Kombinin Faydaları Nelerdir?

Kombilerin bakımının yapılması yılda 1 defa olmalıdır. Her yılda bir düzenli bakımı yapılan kombiler yıl boyunca sorunsuz çalışır ve derecesini çok arttırmanıza gerek kalmaz,evinizi ısınır.

Mesleki ve teknik donanıma sahip teknisyenlerimiz her zaman eksiksiz ve sorun,problemsiz bakım hizmeti vermektedirler. Kombiniz için gerekli olan bakım, açıp kapatmak ve suyu kontrol etmekle tamamlanmayacak kadar önemlidir.

Bunun için bakım hizmeti kısa sürede tamamlanmaz filtre temizliği,petek sularının tahliyesi zaman alabilir.Evinize gelerek çok kısa sürede bakım yaptım diyerek sizden para almaya çalışan servislere itibar etmeyiniz.

Tüm tetkiklerinin en detaylı şekilde yapıldığı kombi bakımı sorunsuz bir kombinin kış aylarında sizi ısıtması, sıcak su ihtiyacınızı en soğuk zamanlarda bile sorunsuz verebilmesi için sorunsuz,kaliteli bir şekilde hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Kombi Bakımında Yapılan İşlemeler Nelerdir?

*Filtre temizliği veya değişimi,

*Azot seviyesi kontrolu,

*Gaz kaçakları,

*Su kaçakları,

*Genel kontroller,

*Anakart ayarları,

*Gaz ayarları

Servisimizden hizmet almak istediğinizde 0 216 305 51 36 – 0 532 498 69 28 numaralı çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Leave a comment